Homeopatie - vyléčíme se?

Homeopatická léčba je vysoce účinná u většiny chronických onemocnění, kde klasická medicína nabízí zmírnění či potlačení symptomů. Homeopatie léčí naprostou většinu onemocnění (akutních i chronických). Jedná se o astma, lupénky, migrény, gynekologické a menstruační obtíže, opakované angíny, bronchitidy, chřipky nebo záněty obecně, a celou řadu akutních stavů. Homeopatie je také nápomocná v případě problémů souvisejících s přechodem, chronickým únavovým syndromem, emocionálními poruchami, psychickými problémy, nespavostí, podrážděností, ale i při řešení osobních životních situací, partnerských vztahů, vztahu k okolí, k práci, atd..

Homeopatie a proces léčení

V některých případech je homeopatie doplňkovou metodou ke klasické alopatické léčbě – jde o některé akutní stavy a léčení rakoviny. V každém případě homeopatie může pomoci změnit kvalitu života a nabídnout účinné řešení v mnoha těžkých situacích. Homeopatické léky jsou bez vedlejších účinků a jejich užívání je v rukou zkušeného homeopata naprosto bezpečné, a to i pro malé děti a těhotné ženy.

Homeopatie a Bachova květová terapie

Bachova květová terapie je vhodnou doplňkovou léčbou u některých případů. Homeopatie působí více do hloubky, Bachovy kapky uhlazují naladění pacientů - snižují nervozitu, úzkostnost a nerozhodnost. Používají se 2 - 4x denně 1 kapka. Jedna lahvička bachovych kapek stojí 150 Kč.